Letní tábor Kamarád

Pionýrské skupiny Kamarád
v Lovětíně u Batelova

PS Kamarád

Jsme Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Kamarád se sídlem v Jihlavě, naše činnost spočívá především v celoroční práci s dětmi. Naši skupinu tvoří 1 oddíl celkem o 58 členech, oddílové schůzky po dohodě s rodiči aktuálně nesvoláváme. Naši členové pocházejí nejen z Jihlavy, ale i blízkého a vzdálenějšího okolí, (Dolní Cerekev, Puklice, Velké Meziříčí, Třebíč atd.).

Nejméně jednou za měsíc pořádáme víkendové výpravy po různých základnách nejen v krásném prostředí Vysočiny, kde jsou na programu především hry, sportovní klání, ale i poznávání okolní přírody, hledání kešek a nabírání potřebných znalostí. Pořádáme také pracovní "brigády".

Každoročně organizujeme 2 běhy letních táborů na naší základně v Lovětíně u Batelova.

Mezi tradiční akce patří týdenní pobyt o jarních prázdninách na základně v Heralticích a velká “vojenská” akce na bývalém tankodromu v Pístově, nedaleko Jihlavy.

Veškeré aktivity nevytváříme pouze pro členy naší skupiny, ale rádi přivítáme kohokoli, kdo má rád příjemné prostředí, přátelskou společnost, ale i dnes již vzácnou klidnou a čistou přírodu. Nad dětmi bdí mladý, ale přesto velice zkušený kolektiv, kvalifikovaný dle MŠMT, který svou energii nevydává pro peníze, ale pro radost práce s dětmi. Veškeré finance proto jdou do modernizace stávajicích prostorů a vybavení.

Nabízíme také pronájem náší základny. Informace u Lenky Derflové.