Letní tábor Kamarád

Pionýrské skupiny Kamarád
v Lovětíně u Batelova

PS Kamarád

Jsme Pionýr, z.s. - Pionýrská skupina Kamarád se sídlem v Jihlavě, naše činnost spočívá především v celoroční práci s dětmi. V našem oddíle je pro rok 2023 zatím 94 členů.

Airsoftový oddíl se schází na tankodromu Pístov. Schůzky se konají každé sudé úterý a každou sudou neděli. Výpravy oddílu Highlander 3rd se konají nepravidelně, po domluvě se členy.

Náš turistický oddíl se vydává jednou za měsíc na víkendové i vícedenní výpravy, pořádáme jednodenní akce. I když máme svojí základnu nedaleko Lovětína u Batelova, snažíme se poznávat vzdálenější kouty naší republiky.

Na výpravách nehrajeme pouze dobrodružné hry, ale věnujeme se zajímavým dovednostem, které rozvijí přirozenou inteligenci i tvůrčí činnost jak kolektivní, tak individuální. Máme rádi přírodu, sport, ale i rukodělnou činnost.

Každoročně v červenci organizujeme 2 běhy letních stanových táborů na naší základně v Lovětíně u Batelova. Veškeré aktivity nevytváříme pouze pro členy naší skupiny, ale rádi přivítáme kohokoli, kdo má rád příjemné prostředí, přátelskou společnost, ale i dnes již vzácnou klidnou a čistou přírodu.

Naši vedoucí jsou zkušený kolektiv kvalifikovaných vedoucích a instruktorů (dle MŠMT). Jsme dobrovolníci, kteří svou energii nevydávají pro peníze, ale pro radost práce s dětmi. Vedoucí pracují bez nároku na finanční odměnu.

Během našich akcí je vždy přítomen zdravotník. V neposlední řadě se o nás starají naše skvělé kuchařky.

Veškeré finance skupiny jsou využity na modernizaci stávajících prostor a vybavení.

Nabízíme také pronájem náší základny. Informace u Lenky Derflové.